Calendario fútbol sala

  DIA DATA HORA CAMP PARTIT EQUIP A EQUIP B ÀRBITRE
OCTUBRE
dilluns 20            
  dimarts 21       Barça    
  dimecres 22       RM    
  dijous 23 22,00 poliesp 1 US OF DE LA SALLE WATER DE MUNICH AS BROMA
  dilluns 27 21,45 pista LS 2 INDOMABLES VODKA JUNIORS LASALIANAS
  dimarts 28 20,45 poliesp 3 AS BROMA ASTON BIRRAS INDOMABLES
  dimecres 29 21,45 pista LS 4 INDOMABLES AS BROMA ASTON BIRRAS
  dijous 30 22,00 poliesp 5 VODKA JUNIORS EAS US OF DE LA SALLE
NOVEMBRE
dilluns 3 21,45 pista LS 6 EAS LASALIANAS WATER DE MUNICH
  dimarts 4       RM    
  dimecres 5       Barça    
  dijous 6 22,00 poliesp 7 ASTON BIRRAS US OF DE LA SALLE WATER DE MUNICH
  dilluns 10 21,45 pista LS 8 WATER DE MUNICH INDOMABLES ASTON BIRRAS
  dimarts 11 20,45 poliesp 9 VODKA JUNIORS WATER DE MUNICH AS BROMA
  dimecres 12 21,45 pista LS 10 LASALIANAS AS BROMA INDOMABLES
  dijous 13 22,00 poliesp 11 INDOMABLES ASTON BIRRAS LASALIANAS
  dilluns 17 21,45 pista LS 12 US OF DE LA SALLE LASALIANAS WATER DE MUNICH
  dimarts 18 20,45 poliesp 13 ASTON BIRRAS VODKA JUNIORS US OF DE LA SALLE
  dimecres 19 21,45 pista LS 14 LASALIANAS INDOMABLES ASTON BIRRAS
  dijous 20 22,00 poliesp 15 EAS AS BROMA VODKA JUNIORS
  dilluns 24 21,45 pista LS 16 VODKA JUNIORS LASALIANAS US OF DE LA SALLE
  dimarts 25       Barça    
  dimecres 26       RM    
  dijous 27 22,00 poliesp 17 WATER DE MUNICH EAS US OF DE LA SALLE
DESEMBRE
dilluns 1 21.45 pista LS 18 LASALIANAS WATER DE MUNICH INDOMABLES
  dimarts 2 20,45 poliesp 19 AS BROMA US OF DE LA SALLE VODKA JUNIORS
  dimecres 3 21.45 pista LS 20 US OF DE LA SALLE INDOMABLES LASALIANAS
  dijous 4 22,00 poliesp 21 EAS US OF DE LA SALLE AS BROMA
  dilluns 8



   
  dimarts 9       RM    
  dimecres 10       Barça    
  dijous 11 22,00 poliesp 22 WATER DE MUNICH ASTON BIRRAS VODKA JUNIORS
  dilluns 15 21,45 pista LS 23 ASTON BIRRAS LASALIANAS INDOMABLES
  dimarts 16 20,45 poliesp 24 AS BROMA VODKA JUNIORS ASTON BIRRAS
  dimecres 17    
     
  dijous 18            
GENER
dilluns 12 21,45 pista LS 25 INDOMABLES EAS LASALIANAS
  dimarts 13 20,45 poliesp 26 WATER DE MUNICH AS BROMA VODKA JUNIORS
  dimecres 14            
  dijous 15 22,00 poliesp 27 EAS ASTON BIRRAS AS BROMA
  dilluns 19 21,45 pista LS        
  dimarts 20 20,45 poliesp 28 VODKA JUNIORS US OF DE LA SALLE WATER DE MUNICH

Escribir comentario

Comentarios: 0

Residència La Salle Bonanova - Passeig Bonanova, 8 - 08022 - Barcelona

M. 607 085 459 (24 h) - T. 93 254 09 65 - www.residencialasalle.com - info@residencialasalle.com