Calendari de futbol sala

Llocs i horaris
EQUIP A EQUIP B ÀRBITRE
OCTUBRE dilluns 16
dimarts 17
dimecres 18
dijous 19 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SE QUEDAN NOTHINGAM POR
dilluns 23 La Salle 22,00 WESTPERNIL SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 24 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO
dimecres 25
dijous 26 POLIES 22,00 SHALKETEMETO EAS SE QUEDAN
dilluns 30 La Salle 22,00 SABE A MIXTA NOTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA
dimarts 31
NOVEMBRE dimecres 1 FESTIU
dijous 2 POLIES 22,00 NOTINGHAM POR SHALKETEMETO WESTPERNIL
dilluns 6 La Salle 22,00 SABE A MIXTA SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 7 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dimecres 8
dijous 9 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA EAS SE QUEDAN
dilluns 13 La Salle 22,00 SE QUEDAN SUPERWOMEN SIN CAPA NOTHINGAM POR
dimarts 14 St.Jordi 20,30 NOTINGHAM POR GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO
dimecres 15
dijous 16 POLIES 22,00 EAS SE QUEDAN WESTPERNIL
dilluns 20 La Salle 22,00 SABE A MIXTA SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 21 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL NOTINGHAM POR SABE A MIXTA
dimecres 22
dijous 23 POLIES 22,00 EAS WESTPERNIL NOTHINGAM POR
dilluns 27 La Salle 22,00 SABE A MIXTA WESTPERNIL SHALKETEMETO
dimarts 28 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA SHALKETEMETO SE QUEDAN
dimecres 29
dijous 30 POLIES 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA EAS SABE A MIXTA
DESEMBRE dilluns 4 La Salle 22,00 NOTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dimarts 5
dimecres 6 FESTIU
dijous 7
dilluns 11
dimarts 12 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO WESTPERNIL SABE A MIXTA
dimecres 13
dijous 14 POLIES 22,00 SABE A MIXTA EAS GIMNASTIC BONANOVA
dilluns 18
dimarts 19
dimecres 20
dijous 21
GENER dilluns 8
dimarts 9 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN NOTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimecres 10
dijous 11 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO SE QUEDAN
dilluns 15
dimarts 16 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SE QUEDAN NOTHINGAM POR
dimecres 17
dijous 18 POLIES 22,00 WESTPERNIL GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dilluns 22 La Salle 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 23 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 24
dijous 25 POLIES 22,00 EAS NOTINGHAM POR SHALKETEMETO
dilluns 29 La Salle 22,00 NOTINGHAM POR SABE A MIXTA SE QUEDAN
dimarts 30 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN WESTPERNIL NOTHINGAM POR
dimecres 31
dijous 1 POLIES 22,00 SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL
FEBRER dilluns 5 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL SABE A MIXTA
dimarts 6 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 7
dijous 8 POLIES 22,00 EAS SHALKETEMETO NOTHINGAM POR
dilluns 12
dimarts 13 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 WESTPERNIL EAS SHALKETEMETO
dilluns 19 La Salle 22,00 SE QUEDAN SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 20 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO NOTINGHAM POR SABE A MIXTA
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 NOTINGHAM POR WESTPERNIL GIMNASTIC BONANOVA
dilluns 26
dimarts 27 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN NOTHINGAM POR
dimecres 28
MARÇ dijous 1 POLIES 22,00 EAS GIMNASTIC BONANOVA SE QUEDAN
dilluns 5 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA SABE A MIXTA SHALKETEMETO
dimarts 6 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA NOTINGHAM POR WESTPERNIL
dimecres 7
dijous 8 POLIES 22,00 SE QUEDAN EAS SABE A MIXTA
dilluns 12 La Salle 22,00 WESTPERNIL SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 13 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL SHALKETEMETO NOTHINGAM POR
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 EAS SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dilluns 19 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA NOTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimarts 20 St.Jordi 20,30 NOTINGHAM POR SE QUEDAN WESTPERNIL
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dilluns 26
ABRIL dimarts 3 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 4
dijous 5 POLIES 22,00 EAS SABE A MIXTA NOTHINGAM POR
dilluns 9
dimarts 10 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL SE QUEDAN
dimecres 11
dijous 12 POLIES 22,00 NOTINGHAM POR EAS SHALKETEMETO
dilluns 16
dimarts 17 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dimecres 18
dijous 19 POLIES 22,00 WESTPERNIL SE QUEDAN SABE A MIXTA
dilluns 23
dimarts 24
dimecres 25
dijous 26 SEMIFINAL 1
dilluns 30
dimarts 31
MAIG dimecres 1 FESTIU
dijous 2 SEMIFINAL 2
dilluns 7
dimarts 8
dimecres 9 FUTBOL 11 RLSB vs CLSB
dijous 10
dilluns 14
dimarts 15
dimecres 16
dijous 17 FINAL
:

Residència La Salle Bonanova - Passeig Bonanova, 8 - 08022 - Barcelona

M. 607 085 459 (24 h) - T. 93 254 09 65 - www.residencialasalle.com - info@residencialasalle.com