Calendari de futbol sala

Temporada 2017/2018
EQUIP A EQUIP B ÀRBITRE
OCTUBRE dijous 19 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA 4 4 SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dilluns 23 La Salle 22,00 WESTPERNIL 6 4 SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 24 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA 7 8 GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO
dijous 26 POLIES 22,00 SHALKETEMETO 11 2 EAS SE QUEDAN
dilluns 30 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 5 13 NOTTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA
NOVEMBRE dijous 2 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR 2 10 SHALKETEMETO WESTPERNIL
dilluns 6 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 15 16 SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 7 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN 9 8 SUPERWOMEN SIN CAPA SABE A MIXTA
dijous 9 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA 6 2 EAS SE QUEDAN
dilluns 13 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA 6 8 GIMNASTIC BONANOVA NOTTINGHAM POR
dimarts 14 St.Jordi 20,30 NOTTINGHAM POR 8 14 GIMNASTIC BONANOVA SCHALKETEMETO
dijous 16 POLIES 22,00 EAS 5 10 SE QUEDAN WESTPERNIL
dilluns 20 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 10 8 SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 21 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL 9 4 NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA
dijous 23 POLIES 22,00 EAS 4 6 WESTPERNIL NOTTINGHAM POR
dilluns 27 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 6 11 WESTPERNIL SHALKETEMETO
dimarts 28 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA 3 14 SHALKETEMETO SE QUEDAN
dijous 30 POLIES 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA EAS SABE A MIXTA
DESEMBRE dilluns 4 La Salle 22,00 NOTTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dimarts 5
dimecres 6 FESTIU
dijous 7
dilluns 11
dimarts 12 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO WESTPERNIL SABE A MIXTA
dimecres 13
dijous 14
dilluns 18
dimarts 19 POLIES 22,00 SABE A MIXTA EAS GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 20
dijous 21
dilluns 8
dimarts 9 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimecres 10
dijous 11 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO SE QUEDAN
dilluns 15
GENER dimarts 16 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dimecres 17
dijous 18 POLIES 22,00 WESTPERNIL GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dilluns 22 La Salle 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 23 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 24
dijous 25 POLIES 22,00 EAS NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dilluns 29 La Salle 22,00 NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA SE QUEDAN
dimarts 30 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN WESTPERNIL NOTTINGHAM POR
dimecres 31
dijous 1 POLIES 22,00 SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL
dilluns 5 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL SABE A MIXTA
dimarts 6 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 7
dijous 8 POLIES 22,00 EAS SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR
dilluns 12
FEBRER dimarts 13 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 WESTPERNIL EAS SHALKETEMETO
dilluns 19 La Salle 22,00 SE QUEDAN SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 20 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR WESTPERNIL GIMNASTIC BONANOVA
dilluns 26
dimarts 27 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dimecres 28
dijous 1 POLIES 22,00 EAS GIMNASTIC BONANOVA SE QUEDAN
dilluns 5 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA SABE A MIXTA SHALKETEMETO
dimarts 6 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA NOTTINGHAM POR WESTPERNIL
dimecres 7
dijous 8 POLIES 22,00 SE QUEDAN EAS SABE A MIXTA
MARÇ dilluns 12 La Salle 22,00 WESTPERNIL SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 13 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 EAS SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dilluns 19 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimarts 20 St.Jordi 20,30 NOTTINGHAM POR SE QUEDAN WESTPERNIL
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dilluns 26
dimarts 3 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 4
dijous 5 POLIES 22,00 EAS SABE A MIXTA NOTTINGHAM POR
dilluns 9
dimarts 10 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL SE QUEDAN
ABRIL dimecres 11
dijous 12 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR EAS SHALKETEMETO
dilluns 16
dimarts 17 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dimecres 18
dijous 19 POLIES 22,00 WESTPERNIL SE QUEDAN SABE A MIXTA
dilluns 23
dimarts 24
dimecres 25
dijous 26 SEMIFINAL 1
dilluns 30
dimarts 31
dimecres 1 FESTIU
dijous 2 SEMIFINAL 2
dilluns 7
dimarts 8
dimecres 9 FUTBOL 11 RLSB vs CLSB
MAIG dijous 10
dilluns 14
dimarts 15
dimecres 16
dijous 17 FINAL
:

Residència La Salle Bonanova - Passeig Bonanova, 8 - 08022 - Barcelona

M. 607 085 459 (24 h) - T. 93 254 09 65 - www.residencialasalle.com - info@residencialasalle.com