Calendari de futbol sala

Calendari de futbol sala
EQUIP A EQUIP B ÀRBITRE
OCTUBRE dijous 19 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA 4 4 SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dilluns 23 La Salle 22,00 WESTPERNIL 6 4 SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 24 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA 7 8 GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO
dijous 26 POLIES 22,00 SHALKETEMETO 11 2 EAS SE QUEDAN
dilluns 30 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 5 13 NOTTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA
NOVEMBRE dijous 2 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR 2 10 SHALKETEMETO WESTPERNIL
dilluns 6 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 15 16 SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 7 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN 9 8 SUPERWOMEN SIN CAPA SABE A MIXTA
dijous 9 POLIES 22,00 GIMNASTIC BONANOVA 6 2 EAS SE QUEDAN
dilluns 13 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA 6 8 GIMNASTIC BONANOVA NOTTINGHAM POR
dimarts 14 St.Jordi 20,30 NOTTINGHAM POR 8 14 GIMNASTIC BONANOVA SCHALKETEMETO
dijous 16 POLIES 22,00 EAS 5 10 SE QUEDAN WESTPERNIL
dilluns 20 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 10 8 SUPERWOMEN SIN CAPA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 21 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL 9 4 NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA
dijous 23 POLIES 22,00 EAS 4 6 WESTPERNIL NOTTINGHAM POR
dilluns 27 La Salle 22,00 SABE A MIXTA 6 11 WESTPERNIL SHALKETEMETO
dimarts 28 St.Jordi 20,30 SABE A MIXTA 3 14 SHALKETEMETO SE QUEDAN
dijous 30 POLIES 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA 7 11 EAS SABE A MIXTA
DESEMBRE dimarts 12 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO 11 5 WESTPERNIL SABE A MIXTA
GENER dimarts 9 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN 10 2 NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimarts 16 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dijous 18 POLIES 22,00 WESTPERNIL 2 4 GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
dimarts 23 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA 4 6 SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dijous 25 POLIES 22,00 EAS 7 6 NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dilluns 29 La Salle 22,00 NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA SE QUEDAN
dimarts 30 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN 9 2 WESTPERNIL NOTTINGHAM POR
dimecres 31 SE QUEDAN GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL
FEBRER dijous 1 POLIES 22,00 SABE A MIXTA 5 8 EAS GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 6 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO 3 0 SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dijous 8 POLIES 22,00 EAS 1 15 SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR
dilluns 12 La Salle 22,00 NOTTINGHAM POR SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dilluns 12 coberta 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SHALKETEMETO SE QUEDAN
dimarts 13 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 WESTPERNIL EAS SHALKETEMETO
dilluns 19 La Salle 22,00 SE QUEDAN SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 20 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR SABE A MIXTA
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR WESTPERNIL GIMNASTIC BONANOVA
dilluns 26 La Salle 22,00 GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA WESTPERNIL
dimarts 27 St.Jordi 20,30 SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN NOTTINGHAM POR
dimecres 28
MARÇ dijous 1 POLIES 22,00 EAS GIMNASTIC BONANOVA SE QUEDAN
dilluns 5 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA SABE A MIXTA SHALKETEMETO
dimarts 6 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA NOTTINGHAM POR WESTPERNIL
dimecres 7
dijous 8 POLIES 22,00 SE QUEDAN EAS SABE A MIXTA
dilluns 12 La Salle 22,00 WESTPERNIL SABE A MIXTA GIMNASTIC BONANOVA
dimarts 13 St.Jordi 20,30 WESTPERNIL SHALKETEMETO NOTTINGHAM POR
dimecres 14
dijous 15 POLIES 22,00 EAS SUPERWOMEN SIN CAPA SE QUEDAN
dilluns 19 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA NOTTINGHAM POR SHALKETEMETO
dimarts 20 St.Jordi 20,30 NOTTINGHAM POR SE QUEDAN WESTPERNIL
dimecres 21
dijous 22 POLIES 22,00 SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA SABE A MIXTA
ABRIL dimarts 3 St.Jordi 20,30 SE QUEDAN SHALKETEMETO GIMNASTIC BONANOVA
dimecres 4
dijous 5 POLIES 22,00 EAS SABE A MIXTA NOTTINGHAM POR
dilluns 9 La Salle 22,00 SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL SABE A MIXTA
dimarts 10 St.Jordi 20,30 GIMNASTIC BONANOVA WESTPERNIL SE QUEDAN
dimecres 11
dijous 12 POLIES 22,00 NOTTINGHAM POR EAS SHALKETEMETO
dilluns 16
dimarts 17 St.Jordi 20,30 SHALKETEMETO SUPERWOMEN SIN CAPA WESTPERNIL
dimecres 18
dijous 19 POLIES 22,00 WESTPERNIL SE QUEDAN SABE A MIXTA
dilluns 23
dimarts 24
dimecres 25
dijous 26 SEMIFINAL 1
dilluns 30
MAIG dimarts 1 FESTIU
dijous 3 SEMIFINAL 2
dilluns 7
dimarts 8
dimecres 9
dijous 10 FUTBOL 11 RLSB vs CLSB
dilluns 14
dimarts 15
dimecres 16
dijous 17 FINAL
:

Residència La Salle Bonanova - Passeig Bonanova, 8 - 08022 - Barcelona

M. 607 085 459 (24 h) - T. 93 254 09 65 - www.residencialasalle.com - info@residencialasalle.com