Calendario futbol sala

DIA DATA HORA LLOC EQUIP A EQUIP B ÀRBITRE MVP
24/10/23 14 DIVINAS F.C 3 3 BAYERN DE LOS CAIDOS BAYERN DE LOS CAIDOS Joan Ferrer
17/10/23 ALBICHAL F.C. 1 6 M. DE KIEV DIVINAS F.C Dani Pérez
10/10/23 6 C. JUNIORS 9 1 LOS DUROS TEAM M. DE KIEV Samuel F
dimarts 7/11/23 19.45 a 20.45 poliesportiu 1 M. DE KIEV 7 3 C. JUNIORS ALBICHAL F.C. Dani Pérez
dimarts 14/11/23 19.45 a 20.45 poliesportiu 2 ALBICHAL F.C. 8 2 EAS BAYERN DE LOS CAIDOS Joel Poch
dimarts 14/11/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 3 C. JUNIORS 2 4 DIVINAS F.C C. JUNIORS
dimecres 15/11/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 4 LOS DUROS TEAM 5 10 M. DE KIEV DIVINAS F.C
dimarts 21/11/23 19.45 a 20.45 poliesportiu 5 ALBICHAL F.C. 7 8 BAYERN DE LOS CAIDOS LOS DUROS TEAM Joseph Partridge
dimecres 22/11/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 21 LOS DUROS TEAM 5 9 C. JUNIORS C. JUNIORS Francesc Pujol
dimarts 28/11/23 19.45 a 20.45 poliesportiu 7 BAYERN DE LOS CAIDOS 3 3 M. DE KIEV ALBICHAL F.C. Enrique Romeu
dimecres 29/11/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 8 DIVINAS F.C 8 6 ALBICHAL F.C. BAYERN DE LOS CAIDOS Joan Ferrer
dimarts 12/12/23 19.45 a 20.45 poliesportiu 9 C. JUNIORS 6 7 EAS C. JUNIORS Pau Garcia
dimecres 13/12/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 11 BAYERN DE LOS CAIDOS 7 4 LOS DUROS TEAM M. DE KIEV Ricard Alvarez
dimarts 16/1/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 13 EAS 0 3 BAYERN DE LOS CAIDOS ALBICHAL F.C.
dimarts 23/1/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 15 EAS 8 9 ALBICHAL F.C. C. JUNIORS Òscar Martínez
dimecres 24/1/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 16 LOS DUROS TEAM 1 6 ALBICHAL F.C. DIVINAS F.C Dani Font
dimarts 30/1/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 17 EAS DIVINAS F.C M. DE KIEV
dimarts 30/1/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 18 M. DE KIEV BAYERN DE LOS CAIDOS LOS DUROS TEAM
dimecres 31/1/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 19 DIVINAS F.C C. JUNIORS ALBICHAL F.C.
dimarts 6/2/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 20 M. DE KIEV DIVINAS F.C BAYERN DE LOS CAIDOS
dimarts 6/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva
dimecres 7/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 10 ALBICHAL F.C. DIVINAS F.C DIVINAS F.C
dimarts 13/2/24 19.45 a 20.45 poliesportiu reserva X
dimarts 13/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimecres 14/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimarts 20/2/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 23 M. DE KIEV EAS LOS DUROS TEAM
dimarts 20/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimecres 21/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 24 C. JUNIORS ALBICHAL F.C. M. DE KIEV
dimarts 27/2/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 25 BAYERN DE LOS CAIDOS ALBICHAL F.C. ALBICHAL F.C.
dimarts 27/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimecres 28/2/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 26 DIVINAS F.C M. DE KIEV BAYERN DE LOS CAIDOS
dimarts 5/3/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 27 DIVINAS F.C EAS C. JUNIORS
dimarts 5/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva
dimecres 6/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 28 LOS DUROS TEAM DIVINAS F.C DIVINAS F.C
dimarts 12/3/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 29 BAYERN DE LOS CAIDOS C. JUNIORS LOS DUROS TEAM
dimarts 12/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador C. JUNIORS BAYERN DE LOS CAIDOS LOS DUROS TEAM
dimecres 13/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 30 M. DE KIEV LOS DUROS TEAM M. DE KIEV
dimarts 19/3/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 31 EAS LOS DUROS TEAM ALBICHAL F.C.
dimarts 19/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimecres 20/3/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 32 LOS DUROS TEAM BAYERN DE LOS CAIDOS BAYERN DE LOS CAIDOS
dimarts 2/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 33 EAS C. JUNIORS C. JUNIORS
dimarts 2/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva X
dimecres 3/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 34 M. DE KIEV ALBICHAL F.C. DIVINAS F.C
dimarts 9/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 35 BAYERN DE LOS CAIDOS EAS LOS DUROS TEAM
dimarts 9/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva
dimecres 10/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 36 ALBICHAL F.C. C. JUNIORS M. DE KIEV
dimarts 16/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 37 EAS M. DE KIEV ALBICHAL F.C.
dimarts 16/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva x
dimecres 14/9/47 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 38 C. JUNIORS M. DE KIEV BAYERN DE LOS CAIDOS
dimarts 23/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 39 LOS DUROS TEAM EAS C. JUNIORS
dimarts 23/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva x
dimecres 24/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 40 DIVINAS F.C LOS DUROS TEAM DIVINAS F.C
dimarts 30/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 41 BAYERN DE LOS CAIDOS DIVINAS F.C LOS DUROS TEAM
dimarts 30/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva x
dimecres 1/5/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 42 ALBICHAL F.C. LOS DUROS TEAM M. DE KIEV
dimarts 23/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 43 LOS DUROS TEAM EAS C. JUNIORS
dimarts 23/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva x
dimecres 24/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 40 DIVINAS F.C LOS DUROS TEAM DIVINAS F.C
dimarts 30/4/24 19.45 a 20.45 poliesportiu 41 BAYERN DE LOS CAIDOS DIVINAS F.C LOS DUROS TEAM
dimarts 30/4/24 22.00 a 22.45 pista St. Salvador reserva x
dimecres 1/5/23 22.00 a 22.45 pista St. Salvador 42 ALBICHAL F.C. LOS DUROS TEAM M. DE KIEV

Residència La Salle Bonanova - Passeig Bonanova, 8 - 08022 - Barcelona

M. 607 085 459 (24 h) - T. 93 254 09 65 - www.residencialasalle.com - info@residencialasalle.com

Facebook - Twiter - Instagram - Youtube